Question
Questions:
Scores:
Time:
To better serve you, please log in or register.

If you have $30.29. Do you have enough month to to buy 2 pounds of bell pepper, 1 pack of orange and 1 pound of blueberry?

image name price
orange $12.99 per pack
bell pepper $0.63 per pound
basil $4.74 per pack
carrot $6.71 per pack
blueberry $3.33 per pound
Question
Questions
Scored
Time Spend